ÉJSZAKÁS RECEPCIÓST KERESÜNK

Recepciósokat keresünk 26 szobás vonyarcvashegyi panziónkba 5 hónapos, április közepétől  szeptember közepéig tartó munkára.

Munkadiő:

  • Éjszakás recepciós: heti 5 nap
  • Helyettesítő éjszakás recepciós: heti 2 nap

Éjszakás és helyettesítő éjszakás recepciós feladatai részletesen:

  • Későn érkező vendégek fogadása, adminisztrálása (nem jellemző)
  • Korán utazó vendégek elutaztatása, fizettetése (nem jellemző)
  • Online foglalási rendszerek kezelése
  • Italkészítés a drinkbárban
  • Kisebb teendők (kert, medence)
  • A szálloda működését biztosító rendszabályok betartatása

Elvárások:

  • Határozott, magabiztos megjelenés
  • Megbízhatóság, pontos, precíz munkavégzés
  • Aktív, alap vagy középfokú németnyelvtudás

Amit kínálunk:

  • versenyképes fizetés

Az éjszakás recepciós munkáját este 7 órakor kezdi, 10 órától reggel 6 óráig lehetőség van pihenésre, alvásra, a műszakot reggel 7 órakor adja át a nappalos kollégájának.

Fényképes jelentkezését bérigény megjelölésével az alábbi címre várjuk: csgabor@budapesthotelstart.com