NAPPALOS RECEPCIÓST KERESÜNK

Recepciósokat keresünk 26 szobás vonyarcvashegyi panziónkba 5 hónapos, április közepétől  szeptember közepéig tartó munkára.

Munkadiő:

  • Nappalos recepciós: heti 5 nap
  • Helyettesítő nappalos recepciós: heti 2 nap

Nappalos és helyettesítő nappalos recepciós feladatai részletesen:

  • Vendégek fogadása, adminisztrálása
  • Vendégszámlák vezetése
  • Vendégek elutaztatása, fizettetése
  • Szobalányok, reggeliztetők, karbantartó munkájának ellenőrzése
  • Online foglalási rendszerek kezelése
  • Árurendelés, árubeszerzés
  • Italkészítés a drinkbárban
  • Kisebb teendők (kert, medence,…)

Elvárások:

  • Határozott, magabiztos megjelenés
  • Megbízhatóság, pontos, precíz munkavégzés
  • Aktív, legalább középfokú németnyelvtudás

Előnyt jelent:

  • szakirányú végzettség
  • felsőfokú végzettség
  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • online foglalási rendszerek ismerete
  • flexys front office program ismerete
  • második idegen nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • versenyképes fizetés
  • ingyenes reggelizési lehetőség
  • igény esetén szállás, bennlakás

Fényképes jelentkezését bérigény megjelölésével az alábbi címre várjuk: csgabor@budapesthotelstart.com